Výsledky behu Zoborský silvestrovský beh 2015

Kategória
Dorastenky

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Dominika Kuchtová 1999 24:26 3 Ženy
2. Ema Čurilová 1998 27:41 8 Ženy

Kategória
Juniorky

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Katarína Mydlíková 1997 24:50 4 Ženy

Kategória
Ženy do 35 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Zuzana Babariková 1986 23:54 2 Ženy
2. Lýdia Števuliaková 1991 27:04 6 Ženy
3. Veronika Tóthová 1992 28:57 13 Ženy
4. Lucia Danišová 1991 30:09 18 Ženy
5. Jana Šimunková 1992 31:20 21 Ženy
6. Dominika Šályová 1993 31:48 22 Ženy
7. Helena Syslová 1982 32:20 23 Ženy
8. Katarína Mandalová 1983 32:40 26 Ženy
9. Linda Kristeková 1981 33:03 28 Ženy
10. Beáta Prekopová 1987 33:11 29 Ženy
11. Daša Pavelová 1985 33:12 30 Ženy
12. Ingrid Kozlová 1988 33:40 31 Ženy
13. Kristína Hajtmanová 1991 34:48 33 Ženy
14. Alena Kaliská 1994 34:52 34 Ženy
15. Diana Sitášová 1991 37:03 37 Ženy

Kategória
Ženy nad 35 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Daša Lenghartová 1976 27:54 9 Ženy
2. Marta Koišová 1976 29:41 14 Ženy
3. Eva Cviková 1979 29:42 15 Ženy
4. Monika Hrušovská 1978 29:43 16 Ženy
5. Katarína Giraltošová 1978 31:04 20 Ženy
6. Tamara Holešová 1977 32:45 27 Ženy
7. Mária Jakabová 1978 35:43 35 Ženy
8. Natália Turan 1980 42:27 38 Ženy

Kategória
Ženy nad 40 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Soňa Krnáčová 1975 23:02 1 Ženy
2. Silvia Dostálová 1975 25:11 5 Ženy
3. Ivona Kollárová 1971 27:56 10 Ženy
4. Dana Sýkorová 1975 30:12 19 Ženy
5. Iveta Ovečková 1971 34:39 32 Ženy

Kategória
Ženy nad 45 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Dagmar Svoreňová 1969 28:31 12 Ženy

Kategória
Ženy nad 50 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Jana Baronová 1964 27:15 7 Ženy
2. Iveta Bilická 1962 28:28 11 Ženy
3. Katarína Galková 1965 29:53 17 Ženy
4. Marta Šimunková 1964 32:21 24 Ženy

Kategória
Ženy nad 55 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Kamila Miklovičová 1959 32:29 25 Ženy

Kategória
Ženy nad 60 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Margita Rusnáková 1953 36:20 36 Ženy

Kategória
Dorastenci

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Miroslav Borovka 1998 18:15 3 Beh A
2. Patrik Borovka 1999 19:53 11 Beh A
3. Peter Žáčik 1999 20:29 12 Beh A
4. Jakub Bystrický 1999 21:04 16 Beh A
5. Matej Chrenko 1999 21:08 17 Beh A
6. Adrián Petrina 1998 21:19 19 Beh A
7. Matej Koiš 1999 22:15 27 Beh A
8. Roman Kochan 1999 24:57 46 Beh A
9. Martin Miškovič 1999 25:58 63 Beh A
10. Matúš Miškovič 2001 28:30 88 Beh A
11. Viliam Bartakovič 1999 33:35 110 Beh A

Kategória
Juniori

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Ondrej Dubaj 1996 18:48 5 Beh A
2. Andrej Žemberi 1997 19:20 8 Beh A
3. Dušan Bodiš 1996 20:47 13 Beh A
4. Samuel Polák 1996 22:10 26 Beh A
5. Erik Vančo 1997 22:48 32 Beh A
6. Ján Bartakovič 1997 25:40 61 Beh A
7. Ondrej Šály 1997 28:24 87 Beh A
8. Michal Orolín 1996 29:15 94 Beh A
9. Peter Hrachovický 1997 36:36 116 Beh A

Kategória
Muži do 35 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Imrich Magyar 1984 17:43 1 Beh A
2. Jakub Šiko 1993 18:02 2 Beh A
3. Matej Páleník 1992 18:22 4 Beh A
4. Jakub Mészáros 1991 19:01 6 Beh A
5. Ján Dömény 1992 19:10 7 Beh A
6. Peter Halasz 1993 19:41 9 Beh A
7. Bystrík Grolmus 1982 20:59 15 Beh A
8. Radoslav Kopčan 1987 21:12 18 Beh A
9. Martin Pargáč 1984 21:45 20 Beh A
10. Peter Garaj 1989 21:54 22 Beh A
11. Aurel Hakke 1994 21:56 23 Beh A
12. Tomáš Galaba 1987 22:06 25 Beh A
13. Filip Benďák 1991 22:39 28 Beh A
14. Michal Škvarenina 1983 22:47 31 Beh A
15. Štefan Pecho 1982 23:15 35 Beh A
16. Erik Duchoň 1990 23:19 36 Beh A
17. Lukáš Kochan 1984 23:41 38 Beh A
18. Stanislav Mrva 1995 23:54 39 Beh A
19. Miroslav Illéš 1983 24:05 40 Beh A
20. Jozef Trsťan 1984 24:35 42 Beh A
21. Benjamín Hajtman 1995 24:51 44 Beh A
22. Juraj Szabó 1981 24:59 47 Beh A
23. Martin Hužovič 1989 25:07 49 Beh A
24. Matúš Majeský 1981 25:08 50 Beh A
25. Peter Paulis 1984 25:15 53 Beh A
26. Justín Illéš 1985 25:26 55 Beh A
27. Ondrej Cítenyi 1981 25:26 56 Beh A
28. Viktor Fülöp 1985 25:27 57 Beh A
29. Michal Filo 1986 25:35 58 Beh A
30. Vladmimír Holec 1984 25:36 59 Beh A
31. Marek Hanus 1988 25:37 60 Beh A
32. Ronald Ďurovský 1993 25:45 62 Beh A
33. Matej Holečka 1995 26:10 66 Beh A
34. Adam Gubáň 1993 26:13 67 Beh A
35. Michal Mičan 1991 26:18 68 Beh A
36. Jozef Pavel 1983 26:19 69 Beh A
37. Dalibor Lenický 1990 26:24 70 Beh A
38. Peter Meňhart 1986 26:41 72 Beh A
39. Juraj Brezniak 1981 26:57 73 Beh A
40. Stanislav Cibulka 1989 26:58 74 Beh A
41. Lukáš Rybár 1991 27:00 75 Beh A
42. Jakub Trímay 1990 27:05 76 Beh A
43. Marek Krak 1992 27:32 78 Beh A
44. Marián Haringa 1984 27:43 79 Beh A
45. Andrej Balla 1995 27:48 80 Beh A
46. Attila Keszeg 1994 27:49 81 Beh A
47. Michal Gebauer 1981 28:05 83 Beh A
48. Pavol Jakubík 1985 28:15 85 Beh A
49. Richard Hanzlík 1994 28:23 86 Beh A
50. Timotej Husár 1987 28:32 89 Beh A
51. Stanislav Ševčík 1981 28:39 90 Beh A
52. Zdenko Bogyi 1982 28:43 92 Beh A
53. Tomáš Hanzlík 1990 28:59 93 Beh A
54. Martin Komora 1985 29:35 95 Beh A
55. Peter Evetke 1985 29:45 96 Beh A
56. Andrej Pavlovič 1983 30:21 98 Beh A
57. Jozef Odráška 1986 30:25 99 Beh A
58. Tomáš Smolárik 1995 30:29 100 Beh A
59. Viktor Puškár 1981 30:57 101 Beh A
60. Marek Petráš 1983 30:58 102 Beh A
61. Marek Ďurovkin 1985 31:27 104 Beh A
62. Vladmír Piršel 1995 32:10 107 Beh A
63. Branislav Gajdoš 1993 32:15 108 Beh A
64. Martin Florek 1991 33:05 109 Beh A
65. Martin Bohunický 1992 34:09 111 Beh A
66. Martin Štulrajter 1983 34:44 113 Beh A
67. Gabriel Leki 1987 34:44 114 Beh A
68. Lukáš Hanzlík 1984 35:52 115 Beh A
69. Eduard Gajdoš 1989 42:05 118 Beh A

Kategória
Muži nad 35 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Anders Løitegård 1978 19:45 10 Beh A
2. Matej Spišiak 1978 20:52 14 Beh A
3. Juraj Vrbik 1977 21:48 21 Beh A
4. Miroslav Filipčík 1977 22:04 24 Beh A
5. Miroslav Čačík 1978 22:41 29 Beh A
6. Ľudovít Rusznyák 1986 22:45 30 Beh A
7. Andrej Raček 1977 22:59 33 Beh A
8. Aleš Andel 1977 23:09 34 Beh A
9. Dušan Fuska 1976 23:20 37 Beh A
10. Marcel Miko 1977 24:19 41 Beh A
11. Kamil Lašček 1980 24:44 43 Beh A
12. Pavel Švec 1980 24:55 45 Beh A
13. Rastislav Mikula 1978 25:00 48 Beh A
14. Pavol Sáraz 1977 25:10 51 Beh A
15. Ján Orlík 1977 25:12 52 Beh A
16. Marek Áč 1980 25:17 54 Beh A
17. Daniel Nechala 1980 26:01 64 Beh A
18. Marek Bernáth 1976 26:05 65 Beh A
19. Martin Štefanka 1977 26:38 71 Beh A
20. Vladimír Kubala 1977 27:23 77 Beh A
21. Michal Griesbach 1976 28:01 82 Beh A
22. Michal Galajda 1978 28:08 84 Beh A
23. Ján Kulich 1979 28:42 91 Beh A
24. Juraj Kaplan 1978 30:15 97 Beh A
25. Radoslav Ollík 1980 31:10 103 Beh A
26. Stanislav Kaplan 1976 31:39 105 Beh A
27. Zoltán Šinka 1976 32:10 106 Beh A
28. Marián Mikeš 1977 34:15 112 Beh A
29. Martin Parkányi 1979 36:53 117 Beh A

Kategória
Muži nad 40 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Igor Klobučník 1973 21:06 2 Beh B
2. Michal Lengyel 1971 21:15 3 Beh B
3. Maros Kiesel 1974 21:28 4 Beh B
4. Juraj Čerešňák 1975 21:32 5 Beh B
5. Milan Giraltoš 1975 22:04 9 Beh B
6. Peter Mečiar 1973 22:30 12 Beh B
7. Martin Dávid 1971 22:57 14 Beh B
8. Pavol Horička 1972 23:07 16 Beh B
9. Juraj Vanek 1974 23:23 18 Beh B
10. Peter Zaťko 1975 23:29 19 Beh B
11. Ľubomír Konc 1974 23:40 22 Beh B
12. Miroslav Miškovič 1971 24:20 27 Beh B
13. Peter Kováč 1973 24:38 29 Beh B
14. Martin Michálek 1975 24:51 30 Beh B
15. Ondrej Gužík 1975 25:12 33 Beh B
16. Peter Dostál 1974 25:19 35 Beh B
17. Boris Grežo 1974 25:34 37 Beh B
18. Jozef Čičo 1972 25:40 38 Beh B
19. Karol Kvasňák 1975 26:10 42 Beh B
20. Petr Dobrý 1973 26:18 44 Beh B
21. Ivan Čapkovič 1973 26:30 46 Beh B
22. Andrej Šimek 1975 26:35 48 Beh B
23. Peter Brunai 1975 27:03 53 Beh B
24. Pavel Vančo 1973 27:23 55 Beh B
25. Bernhard Pötzlberger 1971 28:26 62 Beh B
26. Martin Ďurov 1975 28:32 63 Beh B
27. Gabriel Zsilinszki 1974 28:51 65 Beh B
28. Karol Billik 1974 29:25 68 Beh B
29. Marek Vojtela 1974 29:45 70 Beh B
30. Jakub Absolon 1971 31:14 76 Beh B
31. Miloš Formel 1972 31:27 78 Beh B
32. Imrich Magáth 1971 31:38 80 Beh B
33. Roman Sórád 1973 31:43 81 Beh B
34. Roman Fuchs 1972 34:36 85 Beh B
35. Peter Lakata 1972 42:16 91 Beh B

Kategória
Muži nad 45 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Milan Furár 1970 20:16 1 Beh B
2. Roman Petrikovič 1967 21:49 7 Beh B
3. Jaroslav Baťo 1969 22:17 10 Beh B
4. Peter Studený 1970 23:05 15 Beh B
5. Anton Kĺbik 1967 23:17 17 Beh B
6. Milan Garaj 1966 23:36 20 Beh B
7. Norbert Lánik 1969 23:39 21 Beh B
8. Peter Pavlík 1967 24:07 26 Beh B
9. Štefan Kováč 1966 25:20 36 Beh B
10. Ľuboš Gažo 1968 25:52 39 Beh B
11. Jozef Salaj 1969 26:06 41 Beh B
12. Alexander Šima 1970 26:48 50 Beh B
13. Jozef Bohumel 1968 26:57 52 Beh B
14. Juraj Mitter 1968 27:36 58 Beh B
15. Roman Récky 1967 29:00 66 Beh B
16. Peter Borčin 1970 29:12 67 Beh B
17. Vladimír Bezák 1969 30:11 73 Beh B
18. Pavol Ovečka 1969 30:33 74 Beh B
19. Bohuslav Csejtey 1967 32:01 82 Beh B

Kategória
Muži nad 50 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Ivan Haspra 1962 21:39 6 Beh B
2. Peter Marčiš 1964 24:00 24 Beh B
3. Anton Kollár 1965 24:04 25 Beh B
4. Karol Slávik 1965 24:31 28 Beh B
5. Martin Čierny 1965 24:58 31 Beh B
6. Karol Hudeček 1965 25:11 32 Beh B
7. Milan Petrikovič 1965 25:19 34 Beh B
8. Jozef Marko 1961 26:12 43 Beh B
9. Viliam Šimunek 1961 26:44 49 Beh B
10. Daniel Sitáš 1961 27:31 57 Beh B
11. Robert Biro 1964 27:43 59 Beh B
12. Miroslav Holka 1962 31:31 79 Beh B
13. František Šrank 1962 33:20 84 Beh B

Kategória
Muži nad 55 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Peter Urbanovič 1958 22:24 11 Beh B
2. Ľubomír Hudec 1960 22:33 13 Beh B
3. Milan Dubaj 1960 23:52 23 Beh B
4. Peter Gurina 1960 26:01 40 Beh B
5. Vlastimil Illík 1958 26:25 45 Beh B
6. Miroslav Janovčík 1959 27:12 54 Beh B
7. Ladislav Moravčík 1960 28:12 60 Beh B
8. Július Vnučko 1958 28:20 61 Beh B
9. František Šabík 1959 29:30 69 Beh B
10. Jozef Repiský 1959 31:20 77 Beh B
11. Peter Komora 1957 35:40 88 Beh B

Kategória
Muži nad 60 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Ján Pobuda 1954 21:58 8 Beh B
2. Justin Illéš 1953 26:32 47 Beh B
3. Ján Ďurín 1954 27:24 56 Beh B
4. Miloš Mlynček 1952 29:54 71 Beh B
5. Jozef Husárik 1951 35:24 87 Beh B

Kategória
Muži nad 65 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Rudolf Petrikovič 1950 26:49 51 Beh B
2. Marián Haluza 1950 28:36 64 Beh B
3. Marián Civáň 1949 30:00 72 Beh B
4. Emil Páleník 1947 30:42 75 Beh B
5. Pavol Matuška 1947 32:45 83 Beh B
6. Pavel Kopečný 1947 34:53 86 Beh B

Kategória
Muži nad 70 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Štefan Schmikal 1944 36:20 89 Beh B

Kategória
Muži nad 75 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Alojz Podolák 1936 50:17 92 Beh B

Kategória
Muži nad 80 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. František Špánik 1933 37:08 90 Beh B