Výsledky behu Zoborský silvestrovský beh 2016

Kategória
Juniorky

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Emma Pivodová 1998 32:45 26 Ženy
2. Tatiana Benďáková 1998 36:57 37 Ženy

Kategória
Ženy do 35 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Eszter Hortobágyiová 1994 24:34 1 Ženy
2. Zuzana Babariková 1986 26:11 3 Ženy
3. Katarína Glatzová 1994 26:22 4 Ženy
4. Zuzana Kurucová 1983 26:44 5 Ženy
5. Zuzana Knollová 1985 27:08 6 Ženy
6. Petra Paulisová 1986 28:40 7 Ženy
7. Jordána Števíková 1983 29:15 11 Ženy
8. Zuzana Lenčová 1983 31:05 16 Ženy
9. Stanislava Teplá 1992 31:22 20 Ženy
10. Natália Bojnanská 1983 31:33 22 Ženy
11. Kristína Hajtmanová 1991 32:07 25 Ženy
12. Eva Trubáčiková 1996 33:46 28 Ženy
13. Aneta Husárová 1988 33:51 29 Ženy
14. Katarína Mandalová 1983 34:24 30 Ženy
15. Dominika Šályová 1993 35:10 32 Ženy
16. Petra Mikátová 1987 35:48 33 Ženy
17. Monika Kopčanová 1989 35:52 34 Ženy
18. Alexandra Nováková 1995 36:50 36 Ženy
19. Nataša Ponigerová 1985 37:25 38 Ženy
20. Gabriela Bohumelová 1988 40:59 40 Ženy

Kategória
Ženy nad 35 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Katarína Plandorová 1980 30:30 13 Ženy
2. Katarína Giraltošová 1978 31:21 19 Ženy
3. Linda Kristeková 1981 31:39 23 Ženy

Kategória
Ženy nad 40 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Soňa Krnáčová 1975 25:24 2 Ženy
2. Daša Lenghartová 1976 28:54 10 Ženy
3. Dana Sýkorová 1975 30:35 14 Ženy
4. Jana Pivodová 1972 31:06 17 Ženy

Kategória
Ženy nad 45 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Ivona Kollárová 1971 29:30 12 Ženy
2. Dagmar Svoreňová 1969 30:40 15 Ženy
3. Alena Kováčová 1967 32:01 24 Ženy
4. Zdenka Novosedlíková 1969 33:04 27 Ženy
5. Eva Trubáčiková 1967 37:48 39 Ženy

Kategória
Ženy nad 50 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Iveta Bilická 1962 28:41 8 Ženy
2. Jana Baronová 1964 28:47 9 Ženy
3. Katarína Galková 1965 31:12 18 Ženy
4. Marta Šimunková 1964 31:29 21 Ženy

Kategória
Ženy nad 55 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Kamila Miklovičová 1959 34:51 31 Ženy

Kategória
Ženy nad 60 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Margita Rusnáková 1953 36:06 35 Ženy

Kategória
Dorastenci

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Peter Ursíny 1999 18:52 5 Beh A
2. Matej Blaško 2000 19:11 6 Beh A
3. Patrik Borovka 1999 19:15 7 Beh A
4. Peter Žáčik 1999 19:53 10 Beh A
5. Pavol Žáčik 1999 20:01 11 Beh A
6. Matej Chrenko 2000 20:22 15 Beh A
7. Kristóf Szabó 2000 21:00 19 Beh A
8. Adam Kĺbik 2000 23:35 39 Beh A
9. Samuel Sýkora 1999 24:46 54 Beh A
10. Martin Miškovič 1999 25:03 58 Beh A

Kategória
Juniori

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Matúš Verbovský 1998 17:48 1 Beh A
2. Adrián Petkina 1998 20:51 18 Beh A
3. Tomáš Tolkunov 1998 21:38 21 Beh A

Kategória
Muži do 35 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Jakub Mészáros 1991 18:16 2 Beh A
2. Šimon Žáčik 1991 18:30 3 Beh A
3. Ján Filip Kotora 1991 18:40 4 Beh A
4. Jakub Kováč 1994 19:52 8 Beh A
5. Marcel Čakvári 1991 19:52 9 Beh A
6. Tomas Glajza 1985 20:21 14 Beh A
7. Radoslav Kopčan 1987 20:41 17 Beh A
8. Dušan Bodiš 1996 21:22 20 Beh A
9. Miroslav Illéš 1983 21:41 22 Beh A
10. Robert Chrastina 1989 21:43 23 Beh A
11. Filip Benďák 1991 21:44 24 Beh A
12. Štefan Benc 1983 22:06 27 Beh A
13. Jakub Haluza 1993 22:23 28 Beh A
14. Robert Havlik 1991 22:32 30 Beh A
15. Lukáš Rybár 1991 22:33 31 Beh A
16. Maroš Ratulovský 1985 22:51 32 Beh A
17. Samuel Polák 1996 22:58 34 Beh A
18. Stanislav Mrva 1995 23:00 35 Beh A
19. Tomáš Balko 1991 23:13 36 Beh A
20. Peter Končal 1991 23:28 37 Beh A
21. Branislav Kováčik 1988 23:30 38 Beh A
22. Igor Hubinský 1985 23:47 40 Beh A
23. Tomáš Smolárik 1995 23:53 41 Beh A
24. Marek Mikat 1991 23:55 42 Beh A
25. Milan Barányi 1988 24:09 43 Beh A
26. Tomáš Uhrin 1984 24:14 44 Beh A
27. Marek Rudinský 1987 24:18 45 Beh A
28. Tomáš Suchár 1992 24:21 46 Beh A
29. Gabriel Babál 1989 24:26 47 Beh A
30. Stanislav Zupka 1988 24:27 48 Beh A
31. Jakub Gergel 1994 24:28 49 Beh A
32. Miloš Kollár 1988 24:31 50 Beh A
33. Ľudovít Halás 1982 24:33 51 Beh A
34. Filip Nuota 1993 24:47 55 Beh A
35. Benjamín Hajtman 1995 24:58 56 Beh A
36. Peter Paulis 1984 25:01 57 Beh A
37. Jozef Pavel 1983 25:09 59 Beh A
38. Martin Žiak 1994 25:13 60 Beh A
39. Martin Bodiš 1990 25:16 61 Beh A
40. Vladimír Šatka 1983 25:19 62 Beh A
41. Michal Rezák 1983 25:21 63 Beh A
42. Andrej Králik 1989 25:25 65 Beh A
43. Matúš Czako 1988 25:28 66 Beh A
44. Viktor Fülöp 1985 25:30 67 Beh A
45. Peter Nuota 1990 25:33 68 Beh A
46. Daniel Sitáš 1989 25:38 69 Beh A
47. Lukáš Ševela 1993 26:00 72 Beh A
48. Pavol Jakubík 1985 26:01 73 Beh A
49. Peter Verle 1986 26:07 75 Beh A
50. Ronald Ďurovský 1993 26:22 76 Beh A
51. Filip Furda 1993 26:29 77 Beh A
52. Marek Dian 1986 26:46 78 Beh A
53. Michal Bohumčák 1984 26:47 80 Beh A
54. Ivan Czakó 1989 27:14 84 Beh A
55. Michal Ondro 1992 27:28 87 Beh A
56. Marek Krak 1992 28:18 94 Beh A
57. Tomáš Hanzlík 1990 28:33 95 Beh A
58. Gabriel Leki 1987 28:34 96 Beh A
59. Boris Ryban 1989 28:41 97 Beh A
60. Momchil Pekov 1983 28:53 98 Beh A
61. Tomáš Jursa 1989 29:11 100 Beh A
62. Peter Eliáš 1982 29:13 101 Beh A
63. Tomáš Beka 1983 29:33 103 Beh A
64. Tomáš Berec 1983 29:41 104 Beh A
65. Juraj Toth 1990 29:47 105 Beh A
66. Michal Čičo 1993 30:23 107 Beh A
67. Maroš Novosedlík 1990 30:24 108 Beh A
68. Matúš Majdan 1991 30:32 109 Beh A
69. Lukáš Križan 1988 31:41 113 Beh A
70. Robert Szasz 1984 31:52 114 Beh A
71. Michal Vašek 1985 32:56 120 Beh A
72. Juraj Miklovič 1983 33:00 121 Beh A
73. Marek Petráš 1983 33:18 122 Beh A
74. Zdenko Bogyi 1982 33:19 123 Beh A
75. Libor Áč 1988 33:25 124 Beh A
76. Mário Vörös 1994 34:24 125 Beh A
77. Miroslav Hrnčír 1991 34:30 126 Beh A
78. Martin Bohunický 1992 35:04 127 Beh A
79. Lukáš Hanzlík 1984 35:08 128 Beh A
80. Martin Štulrajter 1983 36:38 130 Beh A

Kategória
Muži nad 35 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Miroslav Čačík 1978 20:03 12 Beh A
2. Štefan Križan 1977 20:07 13 Beh A
3. Ivan Urcikán 1980 20:26 16 Beh A
4. Miroslav Filipčík 1977 21:54 25 Beh A
5. Andrej Raček 1977 22:01 26 Beh A
6. Juraj Vrbik 1977 22:28 29 Beh A
7. Marcel Miko 1977 22:55 33 Beh A
8. Matúš Majeský 1981 24:38 52 Beh A
9. Rudolf Večerka 1981 24:40 53 Beh A
10. Peter Ďuriš 1980 25:23 64 Beh A
11. Tomáš Valo 1977 25:44 70 Beh A
12. Pavel Švec 1980 25:51 71 Beh A
13. Marek Šantavý 1977 26:05 74 Beh A
14. Pavol Sáraz 1977 26:46 79 Beh A
15. Rastislav Štrpka 1981 26:54 81 Beh A
16. Rastislav Mikula 1978 26:58 82 Beh A
17. Peter Hegeduš 1979 27:00 83 Beh A
18. Ján Kulich 1979 27:18 85 Beh A
19. Michal Široký 1978 27:19 86 Beh A
20. Stanislav Ševčík 1981 27:39 88 Beh A
21. Roland Manek 1979 27:48 89 Beh A
22. Michal Matúška 1980 27:52 90 Beh A
23. Jozef Gál 1979 28:00 91 Beh A
24. Ondrej Upohlav 1979 28:01 92 Beh A
25. Michal Gebauer 1981 28:08 93 Beh A
26. Miloš Svoboda 1981 29:10 99 Beh A
27. Marek Križan 1981 29:19 102 Beh A
28. Ondrej Mlynek 1978 29:53 106 Beh A
29. Anton Smutný 1978 30:42 110 Beh A
30. Radovan Rostecký 1977 30:51 111 Beh A
31. Milan Mažec 1977 31:29 112 Beh A
32. Martin Detvaj 1977 32:01 115 Beh A
33. Juraj Kaplan 1978 32:16 116 Beh A
34. Andrej Ábel 1974 32:27 117 Beh B
35. Viktor Puškár 1981 32:36 118 Beh A
36. Marián Královič 1980 32:45 119 Beh A
37. Peter Gažo 1981 36:14 129 Beh A

Kategória
Muži nad 40 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Ulrich Hänel 1975 20:15 1 Beh B
2. Peter Koňoš 1974 21:09 3 Beh B
3. Dušan Škarlanec 1974 21:13 4 Beh B
4. Július Porubský 1973 21:21 5 Beh B
5. Milan Giraltoš 1975 21:23 6 Beh B
6. Martin Michálek 1975 22:02 10 Beh B
7. Maros Kiesel 1974 22:11 11 Beh B
8. Peter Zaťko 1975 22:15 12 Beh B
9. Igor Klobučník 1973 22:25 14 Beh B
10. Ľubomír Konc 1974 22:47 16 Beh B
11. Juraj Vanek 1974 23:46 19 Beh B
12. Peter Kováč 1973 23:49 20 Beh B
13. Ondrej Gužík 1975 23:58 21 Beh B
14. František Bezák 1975 25:04 25 Beh B
15. Zsolt Fazekas 1975 25:07 26 Beh B
16. Ivan Čapkovič 1973 26:10 34 Beh B
17. Jozef Čičo 1972 26:45 39 Beh B
18. Milan Miklovics 1975 27:32 43 Beh B
19. Roman Sórád 1973 27:39 44 Beh B
20. Michal Griesbach 1976 27:42 45 Beh B
21. Richard Magušín 1972 27:44 47 Beh B
22. Martin Ďurov 1975 28:36 52 Beh B
23. Andrej Šimek 1975 29:04 58 Beh B
24. Marek Šuran 1973 29:04 59 Beh B
25. Karol Billik 1974 29:05 60 Beh B
26. Peter Brunai 1975 29:10 62 Beh B
27. Roman Reptík 1976 29:20 63 Beh B
28. Zoltán Šinka 1976 31:14 72 Beh B
29. Miloš Formel 1972 31:44 75 Beh B
30. Pavel Vančo 1973 32:00 77 Beh B

Kategória
Muži nad 45 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Milan Furár 1970 20:17 2 Beh B
2. Roman Petrikovič 1967 21:53 7 Beh B
3. Martin Dávid 1971 21:58 9 Beh B
4. Jaroslav Baťo 1969 22:17 13 Beh B
5. Roman Babulic 1967 22:42 15 Beh B
6. Norbert Lánik 1969 23:37 18 Beh B
7. Anton Kĺbik 1967 24:37 24 Beh B
8. Jozef Zima 1968 25:22 27 Beh B
9. Ján Golha 1971 25:23 28 Beh B
10. Martin Veľký 1971 25:32 29 Beh B
11. Miroslav Miškovič 1971 25:42 31 Beh B
12. Tomáš Málnási 1968 26:06 33 Beh B
13. Miloš Sýkora 1971 26:35 38 Beh B
14. Jozef Bohumel 1968 28:04 49 Beh B
15. Vladimír Bezák 1969 28:44 54 Beh B
16. Jozef Holka 1967 28:46 55 Beh B
17. Tomáš Bánik 1970 28:53 56 Beh B
18. Ľuboš Lipták 1970 29:27 64 Beh B
19. Roman Récky 1967 29:29 65 Beh B
20. Radoslav Henček 1970 30:11 68 Beh B
21. Alexander Šima 1970 31:06 70 Beh B
22. Peter Kolena 1971 31:08 71 Beh B
23. Jakub Absolon 1971 31:19 73 Beh B
24. Roman Sabo 1971 31:40 74 Beh B
25. Peter Borčin 1970 33:06 80 Beh B
26. Bohuslav Csejtey 1967 33:40 81 Beh B

Kategória
Muži nad 50 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Ivan Zaujec 1965 24:13 22 Beh B
2. Martin Čierny 1965 26:21 36 Beh B
3. Milan Štefanka 1966 26:27 37 Beh B
4. Milan Petrikovič 1965 26:53 40 Beh B
5. Karol Slávik 1965 27:27 42 Beh B
6. Milan Baranyi 1962 27:43 46 Beh B
7. Štefan Kováč 1966 31:48 76 Beh B

Kategória
Muži nad 55 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Štefan Gibala 1960 24:20 23 Beh B
2. Peter Gurina 1960 25:39 30 Beh B
3. Viliam Šimunek 1961 26:13 35 Beh B
4. Vlastimil Illík 1958 28:15 50 Beh B
5. Miroslav Janovčík 1959 28:36 53 Beh B
6. Daniel Sitáš 1961 28:55 57 Beh B
7. Július Vnučko 1958 29:37 66 Beh B
8. Miloš Bohát 1958 32:46 78 Beh B
9. Jozef Repiský 1959 32:52 79 Beh B

Kategória
Muži nad 60 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Ján Pobuda 1954 21:54 8 Beh B
2. Dušan Sitek 1955 23:06 17 Beh B
3. Ladislav Illéš 1954 25:55 32 Beh B
4. Ján Ďurín 1954 27:58 48 Beh B
5. Miloš Mlynček 1952 31:00 69 Beh B
6. Michal Šusták 1953 34:35 83 Beh B
7. Ondrej Sivčák 1953 37:14 84 Beh B

Kategória
Muži nad 65 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Rudolf Petrikovič 1950 26:57 41 Beh B
2. Marian Haluza 1950 28:18 51 Beh B
3. Pavol Matuška 1947 29:50 67 Beh B

Kategória
Muži nad 70 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Ferdinand Husár 1944 29:08 61 Beh B
2. Michal Okosy 1945 34:24 82 Beh B
3. Štefan Schmikal 1944 38:50 85 Beh B

Kategória
Muži nad 80 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Alojz Podolák 1936 53:00 86 Beh B