Výsledky behu Zoborský silvestrovský beh 2017

Kategória
Dorastenky

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Michela Ferusová 2000 44:31 41 Ženy

Kategória
Juniorky

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Tatiana Benďáková 1998 45:32 43 Ženy

Kategória
Ženy do 35 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Petra Krošláková 1993 29:26 2 Ženy
2. Petra Štrbíková 1987 31:14 5 Ženy
3. Hana Šidíková Žoldošová 1983 32:25 9 Ženy
4. Zuzana Lenčová 1983 33:15 13 Ženy
5. Michaela Marková 1985 33:19 14 Ženy
6. Petra Gancznerová 1983 33:36 16 Ženy
7. Natália Bojnanská 1983 34:20 18 Ženy
8. Kristína Hajtmanová 1991 34:41 19 Ženy
9. Lenka Krpelánová 1983 37:27 25 Ženy
10. Zuzana Dömény 1983 37:49 27 Ženy
11. Lenka Czanik 1989 37:50 28 Ženy
12. Renáta Hamranová 1986 37:54 29 Ženy
13. Veronika Ferková 1995 38:46 30 Ženy
14. Michaela Borbélyová 1988 39:08 31 Ženy
15. Katarína Horáková 1987 39:16 35 Ženy
16. Petra Podymaková 1988 39:57 36 Ženy
17. Eva Trubáčiková 1996 41:37 38 Ženy
18. Dáša Vafinová 1990 43:28 40 Ženy
19. Alexandra Nováková 1995 45:34 44 Ženy

Kategória
Ženy nad 35 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Katarína Kopecká 1982 32:10 8 Ženy
2. Katarína Sládečková 1981 32:42 10 Ženy
3. Mária Levická 1978 33:32 15 Ženy
4. Linda Kristeková 1981 34:50 20 Ženy
5. Žaneta Gužíková 1980 37:42 26 Ženy
6. Alena Husárová 1980 39:08 32 Ženy
7. Marcela Brunaiová 1978 43:02 39 Ženy
8. Paula Rostecká 1981 45:04 42 Ženy

Kategória
Ženy nad 40 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Dana Sýkorová 1975 31:27 7 Ženy
2. Janka Habayová 1974 33:15 12 Ženy
3. Ela Horvathova 1975 34:02 17 Ženy
4. Gabriela Gažová 1973 39:08 33 Ženy

Kategória
Ženy nad 45 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Ivona Kollárová 1971 30:31 4 Ženy
2. Dana Danišová 1968 32:57 11 Ženy
3. Zdenka Novosedlíková 1969 36:55 24 Ženy

Kategória
Ženy nad 50 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Mária Rodáková 1965 28:37 1 Ženy
2. Jana Baronová 1964 30:28 3 Ženy
3. Katarína Galková 1965 35:06 21 Ženy
4. Marta Grullová 1964 35:09 22 Ženy
5. Eva Trubáčiková 1967 36:09 23 Ženy

Kategória
Ženy nad 55 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Iveta Bilická 1962 31:18 6 Ženy
2. Kamila Miklovičová 1959 41:19 37 Ženy

Kategória
Ženy nad 60 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Margita Rusnáková 1953 39:13 34 Ženy

Kategória
Dorastenci

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Roman Šajter 2000 21:31 8 Beh A
2. Matej Chrenko 2000 22:39 14 Beh A
3. Adam Kĺbik 2001 22:57 15 Beh A
4. Martin Kecskés 2001 24:11 19 Beh A
5. Matej Čačík 2001 24:15 20 Beh A
6. David Podsklan 2000 27:59 39 Beh A
7. Matúš Kulíšek 2001 28:16 41 Beh A
8. Michal Bednárik 2001 32:05 65 Beh A

Kategória
Juniori

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Peter Ursíny 1999 19:39 1 Beh A
2. Peter Žáčik 1999 20:44 4 Beh A
3. Matúš Verbovský 1998 22:21 12 Beh A
4. Martin Miškovič 1999 27:37 34 Beh A
5. Matúš Miškovič 2001 32:19 70 Beh A

Kategória
Muži do 35 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Šimon Žáčik 1991 20:10 2 Beh A
2. Jakub Mészáros 1991 20:24 3 Beh A
3. Ján Dömény 1992 21:01 6 Beh A
4. Matúš Kompas 1992 21:28 7 Beh A
5. Filip Benďák 1991 22:19 11 Beh A
6. Michal Šimko 1987 22:37 13 Beh A
7. Ľudovít Rusznyák 1986 23:28 16 Beh A
8. Maroš Ratulovský 1985 24:01 17 Beh A
9. Milan Petrányi 1983 24:09 18 Beh A
10. Miroslav Mikovec 1985 25:01 21 Beh A
11. Marek Braun 1983 25:59 22 Beh A
12. Gabriel Babál 1989 26:01 23 Beh A
13. Justín Illéš 1985 26:02 24 Beh A
14. Dušan Bodiš 1996 26:12 25 Beh A
15. Milan Barányi 1988 26:31 26 Beh A
16. Ján Chrenko 1996 26:39 27 Beh A
17. Matej Hamran 1994 26:54 29 Beh A
18. Benjamín Hajtman 1995 26:55 30 Beh A
19. Michal Ondro 1992 26:58 31 Beh A
20. Martin Bodiš 1990 27:00 32 Beh A
21. Vladimír Šatka 1983 27:18 33 Beh A
22. Viliam Tankó 1995 27:38 35 Beh A
23. Jozef Pavel 1983 27:53 37 Beh A
24. Vladimír Orieška 1987 28:08 40 Beh A
25. Miloš Kollár 1988 28:17 42 Beh A
26. Ronald Ďurovský 1993 28:18 43 Beh A
27. Daniel Hajtman 1993 28:33 45 Beh A
28. Peter Paulis 1984 28:56 47 Beh A
29. Martin Žiak 1994 29:05 48 Beh A
30. František Marenčák 1996 29:11 49 Beh A
31. Viktor Fülöp 1985 29:14 50 Beh A
32. Jakub Prok 1993 29:28 52 Beh A
33. Marek Krak 1992 29:36 53 Beh A
34. Martin Babinec 1996 29:41 54 Beh A
35. Jakub Štrbík 1988 30:05 55 Beh A
36. Peter Škoda 1990 30:40 58 Beh A
37. Róbert Švihorík 1988 30:59 59 Beh A
38. Daniel Sitáš 1989 31:02 60 Beh A
39. Ivan Czakó 1989 31:41 62 Beh A
40. Tomáš Piller 1986 31:44 64 Beh A
41. Martin Bako 1988 32:11 66 Beh A
42. Stanislav Zupka 1988 32:13 67 Beh A
43. Tomáš Berec 1983 32:15 68 Beh A
44. Lukáš Križan 1988 32:21 71 Beh A
45. Michal Križan 1992 32:22 72 Beh A
46. Adam Krommel 1996 32:23 73 Beh A
47. Marek Petráš 1983 32:38 74 Beh A
48. Radovan Czanik 1984 33:25 77 Beh A
49. Roman Tomiš 1986 33:46 79 Beh A
50. Maroš Novosedlík 1990 34:03 80 Beh A
51. Michal Tóth 1988 35:26 81 Beh A
52. Martin Florek 1991 35:55 84 Beh A
53. Peter Podymak 1988 36:25 86 Beh A
54. Michal Vašek 1985 37:37 88 Beh A
55. Martin Štulrajter 1983 37:53 89 Beh A
56. Gabriel Leki 1987 37:53 90 Beh A
57. Lukáš Hanzlík 1984 38:19 91 Beh A
58. Miroslav Malík 1996 38:41 92 Beh A
59. Michal Švikruha 1986 39:01 93 Beh A
60. Martin Bohunický 1992 42:53 95 Beh A

Kategória
Muži nad 35 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Ivan Urcikán 1980 20:49 5 Beh A
2. Miroslav Čačík 1978 21:58 9 Beh A
3. Branislav Benedek 1981 22:05 10 Beh A
4. Ľubomír Kiesel 1980 26:41 28 Beh A
5. Matúš Majeský 1981 27:45 36 Beh A
6. Peter Török 1978 27:57 38 Beh A
7. Peter Ďuriš 1980 28:24 44 Beh A
8. Rastislav Štrpka 1981 28:49 46 Beh A
9. Michal Gebauer 1981 29:15 51 Beh A
10. Marián Polák 1980 30:10 56 Beh A
11. Mário Čurgali 1981 30:17 57 Beh A
12. Stanislav Ševčík 1981 31:25 61 Beh A
13. Rastislav Mikula 1978 31:43 63 Beh A
14. Marek Blaško 1979 32:17 69 Beh A
15. Martin Rudický 1981 32:55 75 Beh A
16. Stephan Hardt 1982 33:20 76 Beh A
17. Marek Fogada 1981 33:26 78 Beh A
18. Miroslav Béreš 1979 35:28 82 Beh A
19. Miloš Svoboda 1981 35:34 83 Beh A
20. Peter Gažo 1981 36:19 85 Beh A
21. Marek Križan 1981 36:30 87 Beh A
22. Juraj Kaplan 1978 40:04 94 Beh A

Kategória
Muži nad 40 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Peter Gajdoš 1974 22:17 3 Beh B
2. Ulrich Hänel 1975 22:22 4 Beh B
3. Július Porubský 1973 23:03 5 Beh B
4. Igor Klobučník 1973 23:18 6 Beh B
5. Marcel Miko 1977 24:01 9 Beh B
6. Milan Giraltoš 1975 24:07 10 Beh B
7. Juraj Čerešňák 1975 24:28 13 Beh B
8. Mário Šmehil 1974 24:29 14 Beh B
9. Miroslav Filipčík 1977 24:37 15 Beh B
10. Juraj Vrbik 1977 25:45 22 Beh B
11. František Bezák 1975 27:21 26 Beh B
12. Ivan Jakáb 1975 27:28 27 Beh B
13. Ondrej Gužík 1975 28:12 33 Beh B
14. Ondrej Kinčík 1976 28:21 34 Beh B
15. Pavol Sáraz 1977 28:26 35 Beh B
16. Michal Krnáč 1974 28:29 37 Beh B
17. Boris Grežo 1974 28:32 38 Beh B
18. Gabriel Juhász 1977 28:57 43 Beh B
19. Peter Brunai 1975 30:03 49 Beh B
20. Marek Šantavý 1977 30:26 50 Beh B
21. Michal Griesbach 1976 31:00 56 Beh B
22. Karol Billik 1974 31:16 59 Beh B
23. Martin Detvaj 1977 31:17 60 Beh B
24. Roman Sórád 1973 31:43 64 Beh B
25. Martin Ďurov 1975 32:10 66 Beh B
26. Roman Reptík 1976 32:33 67 Beh B
27. Andrej Šimek 1975 33:23 73 Beh B
28. Zoltán Šinka 1976 33:32 74 Beh B
29. Jozef Cilling 1976 33:36 75 Beh B
30. Norbert Ivančík 1974 34:03 78 Beh B
31. Pavel Vančo 1973 34:48 80 Beh B
32. Radovan Rostecký 1977 34:59 82 Beh B
33. Štefan Husár 1977 35:07 84 Beh B
34. Peter Vogel 1974 35:11 85 Beh B
35. Róbert Vereš 1974 35:18 86 Beh B
36. Andrej Ábel 1974 36:13 90 Beh B

Kategória
Muži nad 45 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Anton Žáčik 1969 22:05 1 Beh B
2. Michal Lengyel 1971 22:10 2 Beh B
3. Ján Marko 1970 24:42 16 Beh B
4. Martin Dávid 1971 24:46 17 Beh B
5. Jozef Zima 1968 25:32 20 Beh B
6. Peter Studený 1970 26:08 23 Beh B
7. Jaroslav Baťo 1969 26:21 24 Beh B
8. Marián Habay 1972 27:30 28 Beh B
9. Martin Veľký 1971 27:48 30 Beh B
10. Pavol Husár 1969 27:51 32 Beh B
11. Štefan Gajdoš 1968 28:27 36 Beh B
12. Jozef Čičo 1972 28:37 41 Beh B
13. Miroslav Miškovič 1971 29:05 45 Beh B
14. Ivan Liptay 1972 30:33 51 Beh B
15. Vladimír Bezák 1969 30:42 52 Beh B
16. Jozef Bohumel 1968 30:58 55 Beh B
17. Ľuboš Kulíšek 1971 31:46 65 Beh B
18. Richard Magušín 1972 33:04 71 Beh B
19. Martin Krčmárik 1970 33:37 76 Beh B
20. Peter Borčin 1970 34:22 79 Beh B
21. Roman Sabo 1971 35:06 83 Beh B
22. Jakub Absolon 1971 35:31 87 Beh B
23. Alexander Šima 1970 37:48 95 Beh B
24. Miloš Formel 1972 38:19 97 Beh B

Kategória
Muži nad 50 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Roman Petrikovič 1967 23:37 8 Beh B
2. Igor Daniš 1966 24:20 11 Beh B
3. Anton Kĺbik 1967 25:16 18 Beh B
4. Ivan Zaujec 1965 25:41 21 Beh B
5. Martin Čierny 1965 27:50 31 Beh B
6. Milan Petrikovič 1965 28:55 42 Beh B
7. Milan Štefanka 1966 28:59 44 Beh B
8. Karol Slávik 1965 29:37 46 Beh B
9. Tibor Szöke 1965 31:15 58 Beh B
10. Igor Ďuran 1964 31:35 62 Beh B
11. Roman Récky 1967 31:36 63 Beh B
12. Ľubomír Žoldoš 1964 33:12 72 Beh B
13. Ján Koprda 1966 33:42 77 Beh B
14. Robert Biro 1964 34:52 81 Beh B
15. Bohuslav Csejtey 1967 37:13 93 Beh B
16. Andrew Burr 1964 37:27 94 Beh B

Kategória
Muži nad 55 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Štefan Gibala 1960 27:39 29 Beh B
2. Peter Gurina 1960 28:33 39 Beh B
3. Milan Baranyi 1962 28:36 40 Beh B
4. Vlastimil Illík 1958 30:01 48 Beh B
5. Jozef Marko 1961 30:52 54 Beh B
6. Daniel Matis 1962 31:10 57 Beh B
7. Daniel Sitáš 1961 31:28 61 Beh B
8. Július Vnučko 1958 32:47 68 Beh B
9. Miroslav Janovčík 1959 32:50 70 Beh B
10. Jozef Repiský 1959 36:41 91 Beh B
11. František Šabík 1959 36:53 92 Beh B
12. Miloš Tomka 1960 37:53 96 Beh B

Kategória
Muži nad 60 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Ján Pobuda 1954 23:20 7 Beh B
2. Milan Stano 1956 24:23 12 Beh B
3. Dušan Sitek 1955 25:28 19 Beh B
4. Ladislav Illéš 1954 27:00 25 Beh B
5. Ján Ďurín 1954 29:39 47 Beh B
6. Vladimír Jaško 1953 36:03 89 Beh B

Kategória
Muži nad 65 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Rudolf Petrikovič 1950 30:46 53 Beh B
2. Marián Civáň 1949 35:45 88 Beh B

Kategória
Muži nad 70 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Pavol Matuška 1947 32:48 69 Beh B

Kategória
Muži nad 80 rokov

Miesto Meno Ročník Čas Poradie v skupine Skupina
1. Alojz Podolák 1936 01:01:02 98 Beh B